Požár chaty - Buš

Dopravní nehoda - Jílové u Prahy, Borek

11:19 - Požár chaty - Buš

Vyjela směna "B" - CAS 24 Scania - 1 + 3

Jednotce HZS Jílové byla událost o deset minut dříve  dáa na vědomí s tím, že na místo nepojede. Po informaci, že se v objektu nachází tlaková lahev byla ale k případu přece jen vyslána.

Jednalo se o požár chaty - včelína v plném rozsahu. Na místě JSDH Buš - zasahuje na 2 C proudy.

Nalezena  malá PB lahev, která byla ochlazena a odstraněna z požářiště.

Další JPO a složky IZS: JSDH Buš, JSDH Slapy, Policie ČR OO Hradištko

18:35 - Dopravní nehoda - Jílové u Prahy, Borek

Zasahovala směna "B" - CAS 24 Scania - 1 + 3

Šlo o nehodu osobního automobilu s vlekem, který přezazil sloup telefonního vedení a spadl do potoka na střechu asi 4 metry hluboko. Na místě Záchranná služba.

Celkem 3 zraněné osoby - z toho dvě vyproštěny jednotkou ve spolupráci se Záchrannou službou. Na místo byl povolán jeřáb na vytažení vozidla z potoka.

Hasiči zajistili PHM unikající do potoka pomocí norné stěny, kterou po vyproštění vozidla odstranili a také provizorně opravili telefonní kabel, který po přeražení sloupu visel velmi nízko nad vozovkou.

Další JPO a složky IZS: HZS Říčany - AV15, Záchranná služba ZSPV - RLP Jesenice, ZS ASČR - RZP Davle, Policie ČR OO Jílové, Policie ČR DN P-V

Foto:    http://hasicijilove.rajce.idnes.cz/DN_Borek_17.8.2008/

Po 18. srpen 2008, 16:10:42 CEST