Professional and volunteer firefighters / Berufs und Freiwillige Feuerwehren

Praktická odborní příprava JSDH - Pikovice - 24.10.2009 - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3878"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Pavle diky za zastani. Pro ostani: nebojte jeste ji uvidite tolikrat, ze se Vam z toho hlava tocit bude.
Nikomu se dopředu neříkalo co se bude dělat a tak je v celku logické že kluci z Masečína přijeli s R-ťákem. Rozhodně by ta přeprava jejich Magirusu byla snažší. On ani Jílovský Ziegler se cca 140 kilogramy by v tom terénu byl velkým ulehčením. No ale jak řekl Mirek, "Těžko na cvičišti , lehko na bojišti"! Zřejmě by ale stálo za uváženou zda při takto extrémě náročných úkolech nespecifikovat pro některé sbory i techniku.
Byli bychom ji vzali, kdybychom vedeli ze bude dalkova doprava vody. Alespon bychom ji zajeli. Kdybychom ji privezli, tak by to ale nebyla dalkova ze stroje do stroje. A vzali bychom i kolecka aby se nemusela tahat do toho krpalu v ruce.smiley
Asi si tu novou stříkačku šetří na has.soutěž aby mohli vyhrávat nějaké pohárysmiley
Je mi jen líto, že se hoši z SDH Masečín bojí ukázat při takovéto akci svou novou stříkačku. Ta by určitě nahradila i čerpadlo T815 dole u Sázavy. Opravdu škoda, bylo by zajímavé vidět super techniku v akci, když si tak pochvalují diskusi o technice. Tak hoši z Masečína, koukejte se polepšit, ať Vám to nerezne ve zbrojnici a na příštím cvičení jí předveďte!

sázavský vodníksmiley.

Chtěl bych jenom doplnit, že dálková doprava vody proběhla na převýšení 75m.

Dále bych chtěl poděkovat za organizaci. Když jsem se po skončení podíval na hodinky a zjistil, kolik času jsem tam strávili, tak jsem byl mile překvapen, jak to uteklo. Prostoje byli vyplněny plodnou diskuzí, většinou na téma technika, a přestože úkolů nebylo mnoho, zdokonalili jsme se v mnoha ohledech.

Díky a jen houšť. smiley
Čt 29. říjen 2009, 18:54:21 CET
hzsjilove
Děkujeme za návštěvu. Krásný den.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one