Odborná příprava nositelů dýchací techniky 2008.

Stanice HZS v Jílovém u Prahy  provede v měsíci březnu školení nositelů dýchací techniky JSDH obcí ve svém hasebním obvodu.

Vzhledem k množství  členů JPO obcí, kteří jsou určeni k používání DT, bylo rozhodnuto k pořádání tohoto školení ve 3 termínech.

Podmínkou účasti na odborné přípravě je zdravotní prohlídka podle nařízení vlády č. 352/2003 Sb., která nesmí být starší než 12 měsíců.

OP bude provedena  formou kombinace teoretické přípravy a praktického výcviku  s vlastní   dýchací  technikou  sboru.

Vrácenku (přihlášku) k potvrzení účasti  členů JSDH na odborné přípravě a tiskopisy na zdravotní prohlídku najdete v rubrice  Služby PO - Chemická služba.

Začátek vždy od 09:00 hodin.

15.3. 2008 na stanici HZS Příbram (protiplynový polygon): SDH Průhonice, SDH Davle - Sloup, SDH Slapy, SDH Kamenný Újezdec

22.3. 2008 na stanici HZS Jílové u Prahy:  SDH Jílové u Prahy a Luka pod Medníkem, SDH Zvole, SDH Okrouhlo, SDH Hradištko - Pikovice

29.3. 2008 na stanici HZS Jílové u Prahy:  SDH Štěchovice a Masečín, SDH Osnice, SDH Dolní Jirčany, SDH Dolní Břežany - Lhota

Pá 18. leden 2008, 17:15:27 CET