VW T4 Caravele - PPZ 236

VW T4 Transporter Caravele, r.v. 1998.

Automobil byl k HZS převeden od Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových s poruchou motoru. V dílnách HZS Kladno byl motor opraven, doplněno tažné zařízení a  vozidlo zařazeno do služby na naší stanici. Zde byly namontovány majáky a radiostanice a také doplněna základní výbava.

Vybavení vozidla:  hasící přístroj, zdravotnický batoh, vyprošťovací nástroj VRVN 1, řezák na pásy a chirurgické rukavice.

Nákladový prostor je připraven na umístění motorového čerpadla (plovoucího nebo kalového) s hadicemi, vysavače na hmyz, motorové pily, kufříkové elektrocentrály, nebo hydraulického vyprošťovacího zařízení.

Slouží k přepravě člunu Pioner Multi, dopravě osob a jako TA  (občas  s vyprošťovacím zařízením, pokud je Scania  v servisu).

V roce 2014 byla provedena oprava zkorodovaných částí karoserie, výměna čelního okna a vozidlo dostalo červenou barvu a bílým reflexním pruhem,

P9200081.JPG
Kopie - P5310161.JPG