Příslušníci - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5095"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Zdravím kluky,i Vás co budete císt tento text:

Jednoho dne roku 2007 byl pudzim,jsem projizděl obcí Kabáty bylo mokro a sychravo.Kdo to zná na kamený přívoz ví že cesta na něj není uplně bezpecná ouzka a ne jednou mě tam auta ryskantně předjíždela..dole je vyjadukt u zastávek mhd.tenkrát tam došlo k nehodě,není teť duležité,zda měla směnu sk. A,B,či c Chci jen říc že ta parta co tam dorazila byla paradně sehraná..Nejhorší však je že pokuď by vše nškdy mělo být tak jak má nebude vše v pořádku..Kluci totiž mají prvotní info o nehodě přes centrálu Kladno,ale slyšejí a vědí..tenkrat šlo o minuty..řidič 1.7 v krvi spolujezdkyně však mimo,když sem zastavil u zdemolovane feldy tak taholčina nevnimala,bylo dulezite sni hovořit pak přijeli nasši kluci,pak zachránka,pokud by však nedorazil Lekar bydlející v časovam rozpetí 2.min.od nehody..Po příjezdu H.sb.Jílové se padařilo divku stabilizovat a plně vnímala.Chci jen říc že v dnešní době Jako Hasič pro nikoho nic neznamená,lidi si jich neváži,v ciyině je to jinak tam si jich lidé váží,važme si jich i tady,a nečekejme až je budeme potřbovat...
Út 26. srpen 2008, 10:34:42 CEST