Akce 2013

IMG_7973.JPG
IMG_7902.JPG
IMG_8064.JPG

Ve čtvrtek 11.7.2013 v odpoledních hodinách proběhlo na PS Jílové a v objektu nedalekého SOU potravinářského, porovnání několika typů hasičských termokamer, které jsou v současné době na trhu v ČR.

Porovnávané typy:

- ISG SD250  (HZS Sck.)

- Dräger UCF 3200, UCF 6000, UCF 7000 a UCF 9000  (fa. Dräger)

- Flir  K50  (fa. TMVSS)

Akce proběhla za účasti příslušníků HZS Jílové, HZS Benešov, zástupců HZS Hl.m.Prahy a jednotek SDH hasebního obvodu HZS Jílové.

Porovnání termokamer mělo ještě pokračování, bohužel bez naší účasti.

Dne  16.7.2013, ve FOK výcvikovém zařízení Zbiroh, bylo provedeno porovnání v reálných podmínkách. Srovnávány byly zařízení  Dräger UCF 9000 , ISG Elite E380, Argus 4 a Flir K50.

ISG FLIR ARGUS Drager.JPG
vzbuch a lide.jpg

na 5.ročník závodu horských kol

pro hasiče, policisty a záchranáře

„Jílovské kolečko"

Datum konání: 17.8. 2013 od 10:00 hodin

Místo startu a cíle:   Hřiště FK Radlík

Startovné:  100 Kč

Doporučená výbava:  cyklistická přilba (není podmínkou)

Start na vlastní nebezpečí!

Pořádají:  HZS Jílové u Prahy ve spolupráci s SDH Jílové u Prahy

Závod je určen pro profesionální i dobrovolné hasiče, policisty a záchranáře včetně jejich rodinných příslušníků.

Délka tratě je cca. 25 km a je vedena převážně po lesních a polních cestách krajinou dolního Posázaví v okolí Jílového u Prahy.

Z přihlášených budou náhodně vytvořeny týmy, které pak budou na trati plnit několik dovednostních a zábavných úkolů, které budou součástí hodnocení závodu.

Po dojetí do cíle a vyhlášení výsledků bude na místě zajištěno občerstvení a

od 19 hodin zahraje kapela „Právě Teď".

Startovné bude vybíráno až v den závodu v prostoru startu.

Přihlášky zasílejte na p.pesek.hasici@seznam.cz   nejpozději do 10.8.2013. V přihlášce uveďte jméno věk a organizaci za kterou budete závodit.

Nezapomeňte dobrou náladu !

Případné dotazy na výše zmíněné emailové adrese, nebo na telefonu: 602181025

Zima je dlouhá , hasičských akcí pomálu

a tak přicházejí "Jílovští hasiči" s nabídkou lehkého sportu, velkou dávkou kamarádství a snad s nabídkou příjemě stráveného večera.

V pondělí 18. března se od 18 hodin

nabízí právě hasičům, záchranářům, ale i jejich ratolestem možnost

lyžování ve Skiareálu Chotouň

za cenu 150,- Kč.

Při této příležitosti bude vybudována lehká skikrosová trať a připravena možnost poměřit na ní své síly. Jelikož akci pořádáme prvně, netušíme zatím v jakých kategoriích ani jakým systémem se pojede. To bude záležet na počtu Vašich přihlášek. Pokud máte zájem písněte na meil: p.pesek.hasici@seznam.cz a uveďte jméno, případně ročník narození(kvůli dětem) a to na čem pojedete (lyže, snowboard).

Areál bude otevřen pouze pro nás, takže lyžovačka i kiosek bez front je tutovkou!

Přihlášky prosím do 15. března. Platit se bude na místě.

Mějte se fajn a ahoj na svahu!

Pavel Pešek

Pozvánka skikros.png