Akce 2009

Návštěva zasloužilých hasičů Prahy-západ na naší stanici - 16.9.2009

(v pozadí CAS 24 Scania zasahující na požár černé skládky kousek za plotem stanice)

Jílovské Kolečko

V sobotu 25.července 2009 pořádala stanice HZS Jílové společně s Jílovským SDH první ročník závodu na horských kolech, určený pro členy IZS a jejich rodinné příslušníky. Akci sponzorsky podpořili: HZS Středočeského kraje, SDH Jílové, Pivovar Velké Popovice, Cyklosport Jesenice, Tondach Česká republika a Dräger ČR. Závodu se zúčastnilo celkem 51 cyklistů z osmi jednotek SDH, pěti stanic HZS a dvou služeben PČR. Celková délka trati byla 22km a vedla převážně po lesních a polních cestách v okolí Jílového. Hodnocen nebyl samotný cyklistický výkon, ale i výkony při netradičních doprovodných úkolech v průběhu trati. Hlavním cílem organizátorů bylo setkání lidí stejných zájmů, jejich seznámení s krajinou dolního Posázaví a v neposlední řadě jejich pobavení.

new.JPG

1.ročník závodu horských kol pro hasiče, policisty a záchranáře

„Jílovské kolečko“

Datum konání:          25.7.2009 od 9:00

Místo startu a cíle:   Hřiště FK Radlík

Startovné:                 100 Kč

Doporučená výbava:  cyklistická přilba (není podmínkou)

Start na vlastní nebezpečí!